Powrót

Koktajl dietetyczny puszysta gorzka czekolada

#

Lubisz smak czekolady? Puszysty, dietetyczny koktajl gorzka czekolada to propozycja dla ciebie. To pomysł na smaczne, pełnowartościowe, zdrowe śniadanie. Oprócz dobrej jakości białka, będzie też wartościowym źródłem węglowodanów i tłuszczów. Zawiera aż 24 witaminy i minerały. To gwarancja uczucia sytości i wsparcia metabolizmu na długie godziny, bez ryzyka podjadania! Będzie wartościowym uzupełnieniem zbilansowanej diety pomagającej w kontroli wagi.

Użyte produkty

image

Smaki do koktajli Wytrawna czekolada

1 porcja/1,78 zł Cena: 25 zł
image

myLINE Basis koktajl dietetyczny

1 posiłek / 9,95 zł Cena: 199 zł
  1. Zblenduj 300 ml mleka lub mleka roślinnego (np. migdałowego, bez dodatku cukru) z dwiema pełnymi miarkami myLINE Basis oraz smakiem czekoladowym myLINE.
  2. Odstaw na parę minut i zblenduj raz jeszcze przez kilka sekund – tak, by otrzymać super kremową, puszystą konsystencję.
  3. Delektuj się pijąc małymi łykami.

Czekoladowy koktajl dietetyczny  myLINE Basis to pełnowartościowy posiłek, bogaty w białko, błonnik, witaminy i minerały. Niski indeks glikemiczny pozwala regulować poziom cukru we krwi i powoduje uczucie sytości na długie godziny. Pozwoli to jeszcze lepiej kontrolować wagę i wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe do codziennego menu.

Dowiedz się więcej o naszych produktach.

image

Pakiet 60 zbilansowanych dietetycznych posiłków myLINE

1 posiłek / 9,82 zł Cena: 589 zł
image

Proteinowe batony dietetyczne Migdał z wanilią (2 szt.)

1 posiłek / 15,00 zł Cena: 15 zł

Kolejne przepisy