Blender w prezencie? Tylko z Shiny&Shapy!

#

W Shiny&Shapy chcemy, żeby Wasze jedzenie było nie tylko zdrowe, pyszne i odmładzające. Chcemy, aby każda chwila spędzona w kuchni była dla Was prawdziwą przyjemnością. A ponieważ wiemy, że lubicie kreatywnie podchodzić do koktajli kolagenowych Shiny&Shapy... Ponieważ wiemy, że używacie ich w rozmaitych kombinacjach, przepisach i z rozmaitymi dodatkami...
Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję - blender w prezencie do każdego czterotygodniowego pakietu posiłków Shiny&Shapy!

Ta wyjątkowa promocja trwa tylko do 24 marca lub do wyczerpania zapasów. A zatem nie ma na co czekać!

 

TA PROMOCJA WYGASŁA. SPRAWDŹ INNE KORZYSTNE OFERTY

Pakiet z blenderem - zacznij wiosnę w nowym stylu

Przednówek to doskonały moment w kalendarzu, żeby zacząć prawdziwą zmianę. Już lada dzień na nasze stoły zawitają nowalijki, chwilę później pierwsze świeże owoce. A na dodatek - wraz z wydłużającymi się, coraz cieplejszymi dniami - będziemy coraz cześciej zerkać w lustro. A spoglądając w nie będziemy nie tylko oceniać swoją sylwetkę, linię i "pozimowe zapasy" odłożonej gdzieniegdzie tkanki tłuszczowej. Równie ważne wraz z nadejściem wiosny jest sprawienie, aby nasza skóra, jak wszystko dookoła promieniała chęcią do życia, zdrową energią i witalnością.
Chcecie szybko zauważyć zmianę na swojej skórze i w swojej sylwetce? Sięgnijcie przede wszystkim po zdrowe rozwiązania w kuchni. "Jestem tym, co jem" to naprawdę nie jest pusty frazes. Wprowadźcie do swojego jadłospisu zdrowe, pyszne posiłki. Zadbajcie o dobre nawodnienie. Sprawcie, aby jedzenie było przyjemnością, a nie wyrzutem sumienia. Jeśli dodatkowo dodacie do swoich posiłków odpowiednią dawkę kolagenu - na efekty nie trzeba będzie czekać dłużej niż 4 tygodnie.

Zastępujcie jeden posiłek dziennie koktajlem Shiny&Shapy, a pozostałe dwa przygotowujcie w oparciu o podstawowe zasady zdrowego żywienia. Wykorzystajcie szybki i nowoczesny blender, który pomoże Wam przyrządzić pyszne musy, shaki, zielone koktajle i nie tylko... A za kilka tygodni poczujecie i przede wszystkim zobaczycie zmianę.

Pakiet z blenderem - czy miesięczna kuracja wystarczy?

Wyniki badań, którym było poddawane nasze produkty i ich komponenty (przede wszystkim kolagen szwajcarskiej marki Verisol) jasno pokazują, że po 4 tygodniach regularnego korzystania z posiłków kolagenowych Shiny&Shapy - zobaczysz efekty na swojej skórze. Po ośmiu tygodniach - efekty staną się jeszcze wyraźniejsze.

Jeśli w tym czasie będziesz przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, dbać o pielęgnację swojej skóry - jesteśmy przekonani, że zostaniesz z na

Odbierz bezpłatny poradnik
jak zachować młody wygląd!

Zapisz się i skorzystaj z naszych wskazówek,
jak zadbać o siebie każdego dnia.

więcej

Użyte produkty

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł

A może inne kolagenowe przysmaki? Sprawdź!

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy – pakiet startowy

Shiny&Shapy – pakiet startowy

1 posiłek / 24,93 zł Cena: 349 zł

Sprawdź inne nasze porady