Walentynkowe Shiny&Shapy

#

Tegoroczne walentynki, to pierwsze święto zakochanych dla Shiny&Shapy. Nie minął przecież jeszcze nawet rok, od kiedy towarzyszymy Wam we wprowadzaniu zdrowych zmian w codzienne nawyki żywieniowe oraz odkąd pomagamy zatroszczyć się od wewnątrz o odmłodzenie i rewitalizację skóry.

TA PROMOCJA WYGASŁA. SPRAWDŹ INNE KORZYSTNE OFERTY


A ponieważ w Walentynki najczęściej szukamy prezentów dla tych, którzy są nam najbliżsi i których najbardziej kochamy... Trudno o lepszą okazję, żeby zrobić prezent samej sobie! Bo przecież każda miłość zaczyna się od miłości do nas samych. Dlatego przygotowałyśmy specjalny pakiet walentynkowy.

Pakiet walentynkowy - zrób sobie prezent

Dlatego też, z okazji Walentynek, w lutym do naszej oferty dołącza specjalny pakiet posiłków odmładzających w bardzo korzystnej cenie. Co znajdziesz w pakiecie walentynkowym?

  • Po pierwsze: aż 3 opakowania koktajli odmładzających Shiny&Shapy. A zatem to doskonała okazja, żeby (jeśli to Twój pierwszy raz z Shiny&Shapy) wypróbować wszystkie smaki naszych koktajli i wybrać swoje ulubione
  • Darmowy shaker. To niezła gratka, bo w regularnej ofercie nasz superszczelny, wygodny shaker otrzymujesz gratis dopiero przy zakupie miesięcznej kuracji kolagenowej
  • Twój pakiet walentynkowy dotrze do Ciebie w ciągu dwóch-trzech dni roboczych. A za dostawę nie zapłacisz ani złotówki, ponieważ do pakietu dołączamy ją gratis. :)

Nasza walentynkowa oferta jest ograniczona czasowo - trwa tylko do 21 lutego. Spiesz się więc, aby w ferworze przygotowywania upominków dla najbliższych nie zapomnieć o najważniejszej osobie do kochania - o sobie!

Zastanawiasz się, czy Shiny&Shapy to dobry prezent dla samej siebie na walentynki? Oczywiście! Sprawdź sama. Jeśli będziesz regularnie korzystała z koktajli odmładzających Shiny&Shapy po kilku tygodniach zobaczysz naprawdę duże zmiany:

  • Redukcję zmarszczek
  • Poprawę elastyczności i sprężystości skóry
  • Lepsze nawilżenie (co szczególnie w zimowych miesiącach, kiedy skórę mocno wysuszają kaloryfery i suche powietrze jest nie do przecenienia)
  • a nawet (jeśli ten defekt estetyczny Cię dotyczy) redukcję cellulitu

Jak możesz kupić nasz PAKIET WALENTYNKOWY? Wystarczy że zajrzysz do naszego sklepu i skomponujesz swój pakiet z trzech wybranych przez siebie pysznych smaków. Do wyboru masz wanilię, czekoladę i kawę z karmelem. Pamiętaj, że w pakiecie walentynkowym możesz je łączyć dowolnie. Nie zapomnij dodać też shaker, żeby swoje posiłki anti-aging mieć zawsze przy sobie.

Pakiet walentynkowy - czy wystarczy, żeby zobaczyć efekty

Pakiet walentynkowy odmładzających posiłków Shiny&Shapy to kuracja kolagenowa na 21 dni. Czyli trzy tygodnie posiłków anti-aging. Czy to wystarczy, żeby zobaczyć zmiany? Na pewno tak. Pierwsze zmiany poczujesz i zauważysz już po kilku dniach kuracji. Jeżeli będziesz zastępowała jeden posiłek dziennie koktajlem z odmładzającym kolagenem Shiny&Shapy, zmiany będziesz zauważała stopniowo, ale regularnie.

  • Już po pierwszych dniach poczujesz, że tracisz ochotę na podjadanie między posiłkami
  • Uczucie sytości będzie towarzyszyło Ci od pierwszych chwil z Shiny&Shapy - przekonasz się, że 350ml wody lub mleka (najlepiej roślinnego) i cztery miarki Shiny&Shapy to naprawdę solidny posiłek, po którym czujesz się nasycona i pełna energii.
  • Zmiany na skórze powinnaś zacząć zauważać po około dwóch tygodniach. To jeszcze nie będzie finalny efekt ponieważ procesy neokolagenezy trwają do mniej więcej 8 tygodni. Jednak poczujesz że zmienia się elastyczność i sprężystość skóry

Natomiast, aby kontynuować zmiany; zadbać o efekt wyszczuplonej sylwetki, redukcji cellulitu i likwidacji zmarszczek - powinnaś przedłużyć kurację o kolejne tygodnie. Jeśli jednak wypróbujesz zmianę stylu żywienia z Shiny&Shapy... Jesteśmy przekonane, że Twoje ciało pokocha nasze odmładzające posiłki tak bardzo, że zostaniesz z nami na dłużej.
Czego sobie i Tobie oczywiście życzymy. Nie tylko z okazji Walentynek. :)

Odbierz bezpłatny poradnik
jak zachować młody wygląd!

Zapisz się i skorzystaj z naszych wskazówek,
jak zadbać o siebie każdego dnia.

więcej

Użyte produkty

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł

A może inne kolagenowe przysmaki? Sprawdź!

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy – pakiet startowy

Shiny&Shapy – pakiet startowy

1 posiłek / 24,93 zł Cena: 349 zł

Sprawdź inne nasze porady