Shiny&Shapy od myLINE. Jakość i rozwój.

#

Nowy produkt od myLINE wkracza na scenę. Równie smaczny, o równie wysokiej jakości i doskonale zbilansowanym składzie. Shiny&Shapy to jednak totalna nowość na rynku. Nowość podążająca za trendami i potrzebami naszych Klientek. Dojrzałych, świadomych kobiet, które chcą kompleksowo dbać nie tylko o zdrowie i sylwetkę, ale też o urodę. Shiny&Shapy jest bowiem wzbogacony o potężną dawkę bioaktywnego, dobrze przyswajalnego kolagenu. Nowe koktajle Shiny&Shapy to unikatowe rozwiązanie 4w1 czyli pełne odżywienie i poprawa witalności. Ale też poprawa metabolizmu, a do to tego zastrzyk młodości w pełnowartościowym, zdrowym posiłku.

Nowe produkty od zespołu ekspertów myLINE zadebiutowały na polskim rynku na początku sierpnia tego roku. I od pierwszych dni zdobywają serca Klientek. Jedno opakowanie Shiny&Shapy to 7 zbilansowanych, wyjątkowych posiłków. Czyli jeden tydzień terapii pozwalającej zadbać o zdrowie, figurę oraz posiadającej walory przeciwstarzeniowe. Możesz wybierać spośród trzech doskonałych smaków: waniliowego, czekoladowego i kawowego z nutą karmelu. Dowiedz się więcej na temat nowej marki od myLINE.

Trendy i potrzeby

Posiłki myLINE, które od ponad 20 lat towarzyszą kobietom w całej Europie, powstawały z myślą o rzeczywistych potrzebach naszych Klientek. Błyskawiczne w przygotowaniu, smaczne i przede wszystkim skomponowane, w taki sposób, aby dodawać energii, a jednocześnie pomagać kontrolować wagę. W dzisiejszej rzeczywistości, która stawia przed kobietami ogrom wyzwań - takie wsparcie w postaci odżywczego posiłku, zawsze pod ręką - jest strzałem w dziesiątkę. Dlatego tak szybko zdołaliśmy zdobyć zaufanie tysięcy kobiet w całej Europie. I tak zaczęła się nasza droga do stworzenia zupełnie nowej kategorii produktów.
„Dialog to dla nas punkt wyjścia. Proponujemy, ale przede wszystkim słuchamy naszych Klientek - mówi Agnieszka Chabrzyk, CEO polskiego oddziału myLINE. - I z tych setek rozmów, które przeprowadziliśmy; konfrontacji własnych doświadczeń z oczekiwaniami innych, bardzo różnych kobiet... Wyłaniał się stopniowo obraz naszego nowego produktu: Shiny&Shapy”.

Klientki myLINe to w większości kobiety, świadome, aktywne, ale też dojrzałe. Coraz cześciej wśród potrzeb, jakie powinien nieść ze sobą pełnowartościowy, odżywczy koktajl wymieniają aspekt anti-aging oraz pielęgnację. Jednocześnie na rynku pojawia się coraz więcej jadalnych kolagenów. Postanowiliśmy więc połączyć te dwa nurty - potrzeby naszych Klientek i trendy rynkowe. W ten sposób powstał produkt unikalny: pełnowartościowy posiłek w formie koktajlu z optymalną dawką łatwo przyswajalnego kolagenu. Więcej niż posiłek, więcej niż kolagen.

Odżywienie i odmłodzenie

Podczas komponowania formuły Shiny&Shapy niezwykle istotne było dla nas dodanie do naszych produktów nowych wartości. Jednak bez utraty tego, co dla posiłków myLINE jest podstawowym wyróżnikiem. Dzięki takiemu podejściu Shiny&Shapy zyskało wyjątkowe walory. Zachowało doskonały smak, z którego znane są koktajle i batony myLINE - jednak w nowych odsłonach - czekoladowej, waniliowej i kawowej z nuta karmelu. Podobnie jak produkty myLINE - Shiny&Shapy jest pełnowartościową alternatywa dla tradycyjnego posiłku - zawiera perfekcyjnie skomponowane makra, 24 minerały i witaminy oraz doskonałej jakości białko. Przy obniżonej kaloryczności i niskim indeksie glikemicznym pozwala kontrolować wagę i dbać o sylwetkę. A dodatkowo dzięki optymalnej dawce (2500 mg w każdym posiłku) bioaktywnego, wysoko przyswajalnego kolagenu posiada walory pielęgnacyjne i opóźniające procesy starzenia.

To jedyny na rynku koktajl kolagenowy, który jednocześnie jest pełnowartościowym posiłkiem. To co istotne, przygotowuje się go w moment, na bazie wody, co oznacza, że możesz go przyrządzić wszędzie i w każdej sytuacji. Poza tym wszystkie produkty Shiny&Shapy nie zawierają glutenu, laktozy, fruktozy oraz oleju palmowego, a dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu są bezpieczne także dla osób z insulinoopornością.
Jednym słowem wyjątkowy produkt dla wyjątkowych i wymagających kobiet.

Odbierz 5% rabatu
na pierwsze zakupy

Zapisz się, aby skorzystać z promocji i
otrzymywać praktyczne porady i dietetyczne tipy.

więcej

Poznaj Shiny&Shapy

Sprawdź smaki i pakiety

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Kawa z karmelem

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Kawa z karmelem

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy – 6 tygodni kuracji wyszczuplająco-odmładzającej

Shiny&Shapy – 6 tygodni kuracji wyszczuplająco-odmładzającej

1 posiłek / 24,00 zł Cena: 840.00 zł

Dowiedz się więcej o Shiny&Shapy