To już rok! Zobacz, co w nasze urodziny mówią dziewczyny, które spróbowały Shiny&Shapy.

#

Dokładnie rok temu, drugiego sierpnia spakowaliśmy pierwszą paczkę, która zawierała odmładzające koktajle Shiny&Shapy. Przez kolejnych 12 miesięcy wysłaliśmy do Was tysiące opakowań odmładzających posiłków w trzech pysznych smakach. I rozpoczęliśmy mnóstwo wspaniałych znajomości. Do dziś cieszymy się za każdym razem, kiedy opowiadacie nam swoje historie. Tym bardziej, że zazwyczaj opowiadacie nam o tym, jak duże zmiany widzicie już po kilku tygodniach stosowania Shiny&Shapy.

Piękne włosy i oszczędność czasu

To był naprawdę intensywny i bardzo dla nas emocjonujący rok. Przede wszystkim dlatego, że nie mieliśmy pojęcia, czy odmładzająca dieta anti-aging rzeczywiście spełni oczekiwania polskich kobiet. Byliśmy przekonani, że dajemy Wam super jakość i znakomite efekty zamknięte w jednym pysznym koktajlu, ale... wiedzieliśmy też doskonale, że prawdziwa weryfikacja przyjdzie dopiero, gdy usłyszymy Wasze opinie.

Dlatego każda pozytywna recenzja, którą uzyskiwaliśmy od Was w ciągu tego roku była dla nas tak cenna. Posłuchajcie zresztą same :)

Na co najcześciej zwracacie uwagę? Oczywiście na poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci. Posiłki anti-aging to bowiem propozycja nie tylko dla osób, które już walczą z pierwszymi zmarszczkami. Jeśli - tak jak na przykład Agata - możecie pochwalić się pięknymi, gęstymi i długimi włosami, które wymagają szczególnej pielęgnacji - Shiny&Shapy jest doskonałym pomysłem. Kolagen to przecież wsparcie również dla włosów.
Kolejny atut, który powraca w Waszych opiniach - to oczywiście oszczędność czasu i alternatywna dla przypadkowych posiłków w podróży. Shiny&Shapy możesz mieć przy sobie zawsze: w samochodzie, samolocie czy w biurze. a przygotowanie koktajlu zajmie Ci nie więcej niż kilkadziesiąt sekund.

Kontrola wagi i wysmuklanie

Te z Was, które są z Shiny&Shapy najdłużej - bardzo często przypominają, że kolagen i anti-aging to nie jedyny atut naszych posiłków. Równie ważne jest dla Was działanie wyszczuplające. Bo przecież jeden koktajl Shiny&Shapy to tylko 219 kalorii. I to 219 kalorii o znakomitej kompozycji makro składników i mikroelementów. Prawie 20 g białka, tylko 1,3 g cukrów prostych oraz 245 minerały i witaminy. To wszystko powoduje, że jesteś syta, ale gdy chcesz - tracisz na wadze.

Niezależnie jednak od efektu wysmuklającego - każda z Was wspomina o efekcie ujędrniającym. Poprawa napięcia i elastyczności skóry, to efekt, który widzicie już kilka tygodni po stosowaniu koktajli odmładzających Shiny&Shapy.

Nie tylko w Polsce

Towarzyszymy kobietom w całej Europie. Sięgają po nas dziewczyny, które swoje życie związały z greckimi wyspami, czy Portugalia. I wszędzie, gdzie jesteście staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby.

Sprawdź, jakie smaki Shiny&Shapy przypadną Tobie do gustu. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz odmładzające posiłki dopasowane do Twoich upodobań i potrzeb.


Ze względu na niski indeks glikemiczny posiłki odmładzające Shiny&Shapy doskonale sprawdzają się również u osób, które zmagają się z insulinoopornością. I również u tych kobiet, ze specyficznymi wymaganiami dietetycznymi, przed którymi stoją duże wyzwania podczas komponowania jadłospisu - dają znakomite efekty.

A co Ty o nas myślisz?

Każda Wasza opinia to dla nas najlepszy prezent urodzinowy. Będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się swoja opinią na temat efektów stosowania Shiny&Shapy. Jeśli zechcesz nam opowiedzieć o smaku i rezultatach odmładzającej kuracji anti-aging będzie nam bardzo miło.

Jesteś zdecydowana? Zostaw recenzję TUTAJ.

Dziękujemy!

Odbierz bezpłatny poradnik
jak zachować młody wygląd!

Zapisz się i skorzystaj z naszych wskazówek,
jak zadbać o siebie każdego dnia.

więcej

Wybieraj ulubione smaki posiłków

Shiny&Shapy – 4 tygodnie kuracji przeciwstarzeniowej

Shiny&Shapy – 4 tygodnie kuracji przeciwstarzeniowej

1 posiłek / 24,25 zł Cena: 679 zł
Shiny&Shapy – pakiet startowy

Shiny&Shapy – pakiet startowy

1 posiłek / 24,93 zł Cena: 349 zł

Przeczytaj inne artykuły