Wygraj miesięczną kurację anti-aging! Weź udział w konkursie „Wakacje z młodością”!

#

Przygotowujesz się do wymarzonego urlopu? Fenomenalnie! To na pewno będzie rewelacyjny czas <3 Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą swoje koktajle Shiny&Shapy. Niedawno pisaliśmy o tym, jak bardzo odmładzające posiłki z kolagenem mogą się przydać podczas wakacyjnego wypoczynku. Czytałaś? Jeśli nie - zajrzyj tutaj. A dziś mamy dla Ciebie dodatkowy powód, żeby Shiny&Shapy mieć przy sobie podczas urlopu. Zaczynamy konkurs "Wakacje z młodością" - dzięki któremu możesz wygrać jeden z trzech miesięcznych pakietów odmładzających Shiny&Shapy.

Żeby wygrać, potrzebujesz tylko kilku prostych elementów: dobrego nastawienia, ciekawego pomysłu, aparatu (lub smartphona) i... odmładzającego koktajlu Shiny&Shapy.

Przygotuj się do urlopu. Zadbaj o pielęgnację, nawilżenie i odpowiednie odżywienie podczas wyjazdu. A przy okazji zapewnij sobie szansę na wygraną w wakacyjnym konkursie.
Możesz kupić dowolny z naszych produktów, aby mieć możliwość wykonania wakacyjnego zdjęcia młodości.

My polecamy (w super cenie):
wakacyjny pakiet wyjazdowy.

Wakacje z młodością - jak wygrać?

Nasz konkurs trwa od 12 lipca do 12 sierpnia. Przez ten miesiąc czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zadanie konkursowe jest super proste i powinno być dla Ciebie mega przyjemnością. Wystarczy, że puścisz wodze fantazji i zrobisz piękne, pełne letnich wibracji i młodzieńczej energii zdjęcie z wakacji. Jedyny warunek - umieść na nim koktajl Shiny&Shapy. Kochamy dostawać od Was takie zdjęcia i wiemy, że robienie ich sprawia Wam masę radości :)

Następnie swoje wakacyjne zdjęcie (możesz na nim być Ty, Twoi przyjaciele, lub tylko Twój odmładzający Shiny&Shapy w super aranżacji) umieść pod naszym postem konkursowym na platformie Instagram lub Facebook i oznacz hashtagami: #wakacjezmlodoscia #teamshiny #teamshapy #shinyandshapy.

Nasz post konkursowy udostępnij na swoim profilu. W wiadomości prywatne możesz dać nam znać, że Twoje zgłoszenie czeka na ocenę - ułatwi nam to późniejszy bezpośredni kontakt i pozwoli napisać wiadomość prywatną przy ogłaszaniu wyników :)
To wszystko!

Do 12 sierpnia komisja konkursowa będzie oglądała i oceniała wszystkie Wasze prace. Jeśli chcesz poprosić znajomych, aby lajkiem lub komentarzem wspierali Twoje zgłoszenie - na pewno zwrócimy na to uwagę. Jednak ostateczna decyzja należy do naszego jury: wybierzemy naszym zdaniem najbardziej wakacyjne, energetyczne i pozytywne trzy zdjęcia.

Wakacje z młodością - nagrody

Ogłoszenie wyników odbędzie się na naszych stronach Facebook i Instagtram, 16 sierpnia o godzinie 14.00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej indywidualnie.

Nagrodami w naszym konkursie są trzy pakiety czterotygodniowej kuracji anti-aging Shiny&Shapy. Jeden autor może otrzymać tylko jedną nagrodę niezależnie od ilości zgłoszonych zdjęć.

Szczegółowy regulamin konkursu, znajdziesz tutaj: REGULAMIN KONKURSU "Wakacje z młodością".

Powodzenia! I cudownych, odmładzających wakacji!

Odbierz 5% rabatu
na pierwsze zakupy

Zapisz się, aby skorzystać z promocji i
otrzymywać praktyczne porady i dietetyczne tipy.

więcej

Wybierz swoje Shiny&Shapy na wakacje

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Kawa z karmelem

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Kawa z karmelem

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

1 posiłek / 25,5 zł Cena: 179.00 zł
Shiny&Shapy – pakiet startowy

Shiny&Shapy – pakiet startowy

1 posiłek / 24,93 zł Cena: 349 zł

Sprawdź pozostałe porady